Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté, Vsetín

Pozice:
Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté
Zaměstnavatel:
Radovan Filip
IČO:
69593272
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
50000
Popis práce:

ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu: radovan.filip@freedomfs.cz
ov.tel. 28.2.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Telefon:
774 166 115
Počet zobrazení inzerátu:
120×